Wat doe ik?

Voor mensen die op vakantie naar Afrika gaan ben ik een onafhankelijk consulent.  Ik ben een Afrika specialist voor mensen die een maatwerk reis willen naar Afrika wel of niet met safari's gecombineerd.

Ik kom bij u thuis voor een gesprek. Dat kan een ochtend, een middag of een avond zijn, doordeweeks of in het weekend. Ik pas me aan aan uw wensen.

Na een uitgebreid gesprek stel ik een persoonlijk reisplan op wat ik in overleg met u kan boeken. Bent u echter alleen op zoek naar goed advies, goede adressen en eerlijke prijsinformatie om vervolgens zelf via internet te boeken, dan kan dat ook. 

De adviezen die ik geef zijn eerste hand ervaringen. Als het nodig is kan ik van een uitgebreid en betrouwbaar netwerk in Nederland en Afrika gebruik maken.

Voor goed safari advies is het erg belangrijk kennis van dierengedrag te hebben. Seizoensinvloeden bepalen vaak waar dieren zich bevinden en hoe makkelijk ze te zien zijn. Hier zijn maar weinig mensen in de reiswereld zich van bewust. Veel gebieden verkopen zichzelf als een "Big Five" reservaat, maar ik kan u verzekeren dat u bij velen geen "Big Five" zal zien. Natuurlijk kan geen mens u de garantie geven dat u alles ziet wat u wenst, maar met mijn kennis van de natuur in de verschillende gebieden krijgt u de beste reële kansen.

Het is niet moeilijk om leuke accommodaties in Afrika te vinden, ze zijn er volop. Maar ik wil u het echte Afrika laten voelen, qua gastvrijheid, cultuur en natuur, op de manier die u wenst.

Mocht uw interesse zijn gewekt, vult u dan vrijblijvend de contact pagina in. Ik neem zo spoedig mogelijk contact met u op.